Предмет: Физика, автор: akubanadiya10

Допоможіть будь-ласка по фізиці. ​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: volna7
1

Відповідь:

Температура суміши дорівнюватиме 46,19°С.

Пояснення:

Маємо:

m1 = 0,34694 кг.

t1 = 63,8°С

m2 = 0,7029 кг.

t2 = 37,5°C

------------------

tсум = ?

1) Кількість теплоти, що віддасть вода з більш високою температурою обчислюється за формулою:

Q1 = m1 × c × ( t1 - tсум ) ( 1 )

2) Кількість теплоти, що отримає вода з меньш високою температурою обчислюється за формулою:

Q2 = m2 × c × ( tсум - t2 ) ( 2 )

3) Оскільки тепло переходить від однієї рідини до іншої ( тепло нікуди не зникає ), маємо:

Q1 = Q2 ( 3 )

Підставив рівняння ( 1 ) та ( 2 ) до рівняння ( 3 ), отримаємо:

m1 × c × ( t1 - tсум ) = m2 × c × ( tсум - t2 )

m1 × t1 - m1 × tсум = m2 × tсум - m2 × t2

m1 × tсум + m2 × tсум = m1 × t1 + m2 × t2

tсум × ( m1 + m2 ) = m1 × t1 + m2 × t2

tсум = ( m1 × t1 + m2 × t2 ) / ( m1 + m2 )

4) Підставимо до отриманої формули значення, що задані в завданні, отримаємо:

tсум = ( 0,34694 × 63,8 + 0,7029 × 37,5 ) / ( 0,34694 + 0,7029 ) = 46,19°С

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: himyakatya