Предмет: Химия,
автор: braznikekaterina5
У результаті згорання сірководню H2S, витратили кисень масою 9 г й утворилися сульфур (IV) оксид масою 7 г та вода масою 10 г. Складіть рівняння цієї реакції та обчисліть масу сірководню, що згорів
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Реакція згорання сірководню (H2S) в кисні (O2) формує сульфур (IV) оксид (SO2) і воду (H2O). Ми знаємо маси продуктів реакції:
Маса сульфур (IV) оксиду (SO2) = 7 г
Маса води (H2O) = 10 г
Тепер ми можемо скласти рівняння реакції та знайти масу сірководню (H2S), що згорів:
СН4 + O2 -> SO2 + H2O
Знаючи масу SO2 (7 г) і H2O (10 г), ми можемо знайти масу сірководню (H2S), використовуючи закон збереження маси:
Маса сірководню (H2S) = Маса SO2 + Маса H2O = 7 г + 10 г = 17 г
Отже, маса сірководню, яка згоріла, становить 17 г.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 27katy06
Предмет: Немецкий язык,
автор: nsviixx
Предмет: Русский язык,
автор: klabykovanatolii2090
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: arystan06