Предмет: Химия,
автор: njjj55158
Визначте об'єм води та масу натрій сульфату декагідрату, які потріб но використати для приготування 200 г розчину з масовою часткою солі 0,3.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
M(Na2SO4*10H2O)=23*2+32+4*16+10*(1*2+16)=142+180=322
m(N2SO4)=200*0,3=60г
142---322
60----x
x=60*322/142=136,1
m((Na2SO4*10H2O)=136,1г
m(H2O)=200-136,1=63,9г
ρ(H2O)=1г/мл
V(H2O)=63,9*1=63,9мл
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: jekaspekas
Предмет: Химия,
автор: carukalevtina
Предмет: Английский язык,
автор: sypataibekzhan09
Предмет: Русский язык,
автор: Softxmild