Предмет: Физика,
автор: sergeibaranuk2311
На прямолінійний провідник зі струмом завдовжки 40 см, що розміщений у магнітному полі з iндукцiєю 20 мТл дiє сила 20мН. Визначте струм, що протікає у провіднику, якщо він розташований під кутом 30º до лiнiй магнітної індукції.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
L=40см=0,4м
В=20мТл=0,02Тл
F=20мН=0,02Н
а=30°
І-?
F=BILsina=>
I=F/(BLsina)=0,02/(0,02*0,4*0,5)=5A
1Manka1:
Почему кинули жалобу?
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: evkasos
Предмет: Українська мова,
автор: liakoval
Предмет: Английский язык,
автор: yoninicebali
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: lerakravec59