Предмет: Химия,
автор: qlsbott
При прожарюванні гіркої англійської солі MgSO4·7Н2О масою 49,2 г маса зменшиться на
Написати з Дано:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
24г
Объяснение:
Дано:
m(MgSO4 * 7H2O) = 49.2г
m(MgSO4) = ?
Решение:
Массовая доля MgSO4 в MgSO4*7H2O = Mr(MgSO4) / Mr(MgSO4 * 7H2O) = 120 / 246 = 49%
m(MgSO4) = m(MgSO4 * 7H2O) * w(MgSO4) = 49.2 * 0.49 = 24,1г
qlsbott:
Відповідь повинна мати 25,2г
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: uliadmitrisena
Предмет: Английский язык,
автор: aaaadd
Предмет: Биология,
автор: kpolina062008