Предмет: Химия,
автор: nexwer24dgls
Яку масу води та лугу необхідно взяти, щоб приготувати 500 г розчину з масовою часткою лугу 30%.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m(лугу) = m(розч) * w(лугу) = 500 * 0,3 = 150г
m(води) = 500 - 150 = 350г
150г лугу та 350г води
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kolijdara8
Предмет: Математика,
автор: lkuzmenko976
Предмет: Математика,
автор: a1575764
Предмет: Алгебра,
автор: bryerik981
Предмет: Математика,
автор: anastepanova890