Предмет: Химия,
автор: williamshoot24
5. Виведіть молекулярну формулу алкану, якщо масова частка Гідрогену 34,48%, а відносна густина за воднем 58.
nikolaygr:
Задача не корректна(з помилками)
Ответы
Автор ответа:
0
Для виведення молекулярної формули алкану, спочатку визначимо відносну масу атома водню (H) і вуглецю (C).
Відносна маса атома водню (H) дорівнює приблизно 1. Відомо, що масова частка водню в алканах становить 34,48%, тобто в масовому об'ємі 100 г алкану міститься 34,48 г водню.
Тепер відносна густина за воднем в алканах дорівнює 58. Це означає, що відносна маса атома вуглецю (C) дорівнює 12, так як 12/1 = 12, або відносна маса водню (H) дорівнює 1, так як 12/12 = 1.
Оскільки алкани складаються з вуглецю і водню, і молекула алкану складається з одного вуглецевого атома і двох водневих атомів, то молекулярна формула алкану буде CH2.
Відносна маса атома водню (H) дорівнює приблизно 1. Відомо, що масова частка водню в алканах становить 34,48%, тобто в масовому об'ємі 100 г алкану міститься 34,48 г водню.
Тепер відносна густина за воднем в алканах дорівнює 58. Це означає, що відносна маса атома вуглецю (C) дорівнює 12, так як 12/1 = 12, або відносна маса водню (H) дорівнює 1, так як 12/12 = 1.
Оскільки алкани складаються з вуглецю і водню, і молекула алкану складається з одного вуглецевого атома і двох водневих атомів, то молекулярна формула алкану буде CH2.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: kap1rize
Предмет: Экономика,
автор: zherevchuk0505
Предмет: Математика,
автор: pulatovanazokat38
Предмет: Математика,
автор: vikadan2010
Предмет: Алгебра,
автор: popvskla