Предмет: Физика, автор: hz9bg4gwb6

Срочнооо!!!!!!!
8. На провідник довжиною 40 см, який розташовано у магнітному полі з індукцією 20 мТл
перпендикулярно до силових ліній магнітного поля, діє сила Ампера рівна 400 мН. З якою
силою діє магнітне поле на провідник довжиною 60 см, по якому проходить сила струму
в два рази більша нiж по першому провіднику, якщо кут між напрямом сили струму та
вектором магнітної індукції у другому випадку дорівнює 300. Індукція другого магнітного
поля 80 мТл?.

Ответы

Автор ответа: janshan2008
1

Відповідь:

Для знаходження сили, якою діє магнітне поле на другий провідник, можна використовувати формулу для сили, що діє на провідник у магнітному полі:

F = B * I * L * sin(θ)

де:

F - сила (в ньютонах, Н)

B - індукція магнітного поля (в теслах, Тл)

I - сила струму (в амперах, А)

L - довжина провідника (в метрах, м)

θ - кут між напрямом сили струму і вектором магнітної індукції (в радіанах)

Спершу переведемо відомі дані у відповідні одиниці вимірювання:

B = 80 мТл = 0.08 Тл (переведемо мілітесли у тесли)

L1 = 40 см = 0.4 м

L2 = 60 см = 0.6 м

I1 = 400 мН = 0.4 А (переведемо міліампери у ампери)

I2 = 2 * I1 = 2 * 0.4 А = 0.8 А

θ = 300 градусів = (300/180)π радіан ≈ 5.24 радіан

Тепер ми можемо обчислити силу для другого провідника:

F2 = B * I2 * L2 * sin(θ) = 0.08 Тл * 0.8 А * 0.6 м * sin(5.24 рад) ≈ 0.023 Н (ньютони)

Отже, магнітне поле діє на другий провідник з силою приблизно 0.023 Н.

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: lucifer354
Предмет: Биология, автор: oberemoksnezana3