Предмет: Химия,
автор: lizashavurskay
1. Визначте молярну масу простої речовини, коли відомо, що: 0,6 моль мають масу 24г. За таблицею Менделєєва визначте назву простої речовини, якщо відомо, що проста речовина є одноатомною.
2. Визначте масу 0,5 моль тіосульфатної кислоти H2S203. Скільки молів атомів Гідрогену, Сульфуру, Оксигену містяться цій кількості H2S203?
3. Яка кількість речовини містяться в зразку калій оксиду K20 масою 28,2г?
ДАЮ 60 БАЛОВ!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
M(E) = m(E) /n(E) = 24/0,6 = 40
Цей елемент Кальцій
2)
М(H2S2О3) = 1 * 2 + 32 * 2 + 16 * 3 = 114 г/моль
m(H2S2О3) = n(H2S2О3) * М(H2S2О3) = 0,5 * 114 = 57 г
n(H) = 2n(H2S2О3) = 2 * 0,5 = 1 моль
n(S) = 2n(H2S2О3) = 2 * 0,5 = 1 моль
n(О) = 2n(H2S2О3) = 3 * 0,5 = 1,5 моль
3)
М(К2О) = 39 * 2 + 16 = 94 г/моль
n(К2О)= m(К2О) /М(К2О) = 28,2/94 = 0,3 моль
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: sidorenkodarina642
Предмет: Українська мова,
автор: armulskijdenis39
Предмет: Кыргыз тили,
автор: Malina19D
Предмет: Алгебра,
автор: Наташа006
Предмет: Математика,
автор: Pushkkina