Предмет: Физика,
автор: skachkova23olena
СРОЧНОООО Автомобіль, рухаючись рівномірно, пройшов за 10 с шлях 50 м, а протягом наступних 10 с, рухаючись із постійним прискоренням, пройшов 150 м. З яким прискоренням рухався автомобіль на другій ділянці?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Для визначення прискорення на другій ділянці використаємо формулу для руху зі змінним прискоренням:vf=vi+a⋅tvf=vi+a⋅tде:vfvf - кінцева швидкість (150 м/с, оскільки автомобіль проходить 150 м за 10 с)vivi - початкова швидкість (відома з першої ділянки, де рухається рівномірно, і дорівнює 50 м/с)aa - прискоренняtt - час (10 с)Розрахунок прискорення (aa) на другій ділянці:a=vf−vita=tvf−via=150 м/с−50 м/с10 сa=10с150м/с−50м/сa=10 м/с2a=10м/с2Таким чином, автомобіль рухався з прискоренням 10 м/с² на другій ділянці.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: abdikallakovaajdaj
Предмет: Геометрия,
автор: melenoten
Предмет: Химия,
автор: kajdkdj
Предмет: Английский язык,
автор: lenamalceva
Предмет: Английский язык,
автор: eralymuratbek07