СРОЧНО!!! СКЛАСТИ ІСТОРИЧНИЙ ПОРТРЕТ !!!!КНЯГИНІ ОЛЬГИ!!!!
Ось приклад:
Ответы
Ответ:
1. Княгиня Ольга була давньоруською правителькою, яка жила приблизно у 9-му столітті. З походженням княгині Ольги пов'язують різні легенди та історичні відомості. Відомо, що вона стала дружиною князя Ігоря та матір'ю князя Святослава.
2. Ольга була вражаючою особистістю свого часу. Вона відома своєю розумністю, відвагою та рішучістю. Також їй приписують якості як мудрої лідерки та ділової жінки.
3. Життєвими принципами та мотивами поведінки Ольги були оборона інтересів свого князівства та збереження його незалежності. Вона також відома своєю вірою та конвертацією до християнства, що вплинуло на подальший розвиток християнства в Київській Русі.
4. Протиріччя в особистості княгині Ольги можна бачити в її діяльності. Якщо з одного боку, вона виявила мужність та жорстокість під час помсти за смерть свого чоловіка Ігоря (знаменитий Ігорів похід), з іншого боку, її видалий рішення прийняти християнство та сприяти його поширенню в Русі.
5. Діяльність княгині Ольги можна оцінювати як важливий внесок у формування давньоруської держави. Вона розширила територію свого князівства та зміцнила його позиції на міжнародній арені. Також, її конвертація до християнства стала однією з перших кроків до християнського храму на Русі.
6. Моя оцінка діяльності княгині Ольги дуже позитивна. Вона була сильною та розумною лідеркою, яка дбала про добробут свого народу та розвиток свого князівства. Також, її важливий крок у впровадженні християнства на теренах Русі сприяв подальшому розвитку культури та цивілізації.
Коли загинув князь Ігор, його єдиний відомий із літопису син Святослав був ще дитиною, і тому київський престол у 945 р. посіла дружина Ігоря, княгиня Ольга. Вона правила Руссю - Україною до 964 р., коли передала владу своєму змужнілому синові. Ольга нородилася 11 (24) липня 969 року, точне місце її народження невідоме.
Мужність, сила і незламність – почувши ці слова, ми малюємо в уяві богатиря, могутнього чоловіка та воїна. Але історія доводить, що цими якостями можна охарактеризувати і жінку. Княгиня Ольга, рішуча і стійка, тримала владу в своїх тендітних руках півтора десятиліття. Мені подобаються її якості ,як: сміливість, рішучість, мужність та досвідченість.
Першою справою княгині Ольги, стала жорстока помста деревлянам у 945–946 роках за загибель її чоловіка. Після приборкання деревлян княгиня Ольга не провадила жодних воєн. За часів княгині Ольги, в Русі активно розповсюджувалося християнство, але сусідні хрестиянські держави продовжували думати, що Русь - варварська країна. Незважаючи на свої успіхи, княгиня не змогла убезпечити Київську Русь від нападу печенігів.
Як і в кожньої людини, так і в Ольги, були друзі та вороги. Її ворогами можна вважати деревлян тому, що вони вбили її чоловіка. А от друг, скоріше за все це був - Альерт Магдебурський.
Ольга значно розширила українські землі. У 955 році вона відвідала Константинополь і прийняла християнство. Княгиня була міцною опорою для сина Святослава Ігоревича. Вона мужньо управляла державою і за відсутності сина(під час його походів).
Княгиня Ольга мені подобається, оскільки після смерті чоловіка вона не тільки помстилася деревлянам, а й “поставила на ноги” Київську Русь, після передачі престолу Святославу , досі брала участь в правлінні Русі. Одним словом - мужня жінка.