Предмет: Физика, автор: vladalanovenko4

1) Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання мідної деталі від 15 до 70 градусів, масою 96 г.

Ответы

Автор ответа: reider77
0
Q = 0.096 кг * 0.385 Дж/(градус Цельсія) * (70 - 15) °C = 0.096 кг * 0.385 Дж/(градус Цельсія) * 55 °C = 2.12 кДж

Отже, для нагрівання мідної деталі від 15 до 70 градусів Цельсія необхідно приблизно 2.12 кілоджоулів теплоти.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aminchik1420
Предмет: История, автор: 08638384
Предмет: Алгебра, автор: violettavioletta194