Предмет: Геометрия, автор: sasabugera192

Складіть рівняння прямої, яка проходить через ку М (−1; 9) і паралельна прямій: 3x - 4y = −8​

Ответы

Автор ответа: lslslslslsls511
1

Рівняння прямої через точку

Складіть рівняння прямої, яка проходить через ку М (−1; 9) і паралельна прямій: 3x - 4y = −8

Для знаходження рівняння прямої, яка проходить через точку М(-1; 9) і паралельна прямій 3x - 4y = -8, нам спочатку потрібно знайти нахил цієї паралельної прямої. Рівняння прямої в загальному вигляді має вигляд Ax + By = C, де A і B - це коефіцієнти перед змінними x і y.

Спершу перетворимо дане рівняння 3x - 4y = -8 до вигляду Ax + By = C:

3x - 4y = -8

Переносимо -8 на інший бік:

3x - 4y + 8 = 0

Тепер ми бачимо, що A = 3 і B = -4. Так як нова пряма паралельна цій прямій, вона матиме той самий нахил, тобто A і B залишаються незмінними.

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точку М(-1; 9) і паралельна прямій 3x - 4y = -8, матиме вигляд:

3x - 4y + C = 0

Тепер ми можемо підставити координати точки М(-1; 9) в це рівняння, щоб знайти конкретне значення C:

3(-1) - 4(9) + C = 0

-3 - 36 + C = 0

-39 + C = 0

C = 39

Отже, рівняння прямої, яка проходить через точку М(-1; 9) і паралельна прямій 3x - 4y = -8, буде:

3x - 4y + 39 = 0


sasabugera192: спасибо
lslslslslsls511: вот решение
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: lutikq110709
№ 2. Опрацюй документ та дай відповіді на запитання до нього. Г. Боплан «Опис України» «Селяни там надзвичайно бідні: вони мусять працювати по три дні на тиждень зі своїми кіньми на користь панові і давати йому, відповідно до належної їм землі, багато мір збіжжя, багато каплунів, курей, гусей і курчат на Великдень, Трійцю і Різдво; до того ж, возити дрова своїм панам і відбувати тисячу інших повинностей, які вони не повинні робити безоплатно. Вимагають від них пани грошову повинність, десятину баранів, поросят, меду, всяких плодів і за кожні три роки третього бика. Селяни примушені віддавати своєму панові все, що той хоче: тому не дивно, що ці нещасні, поневолені, поставлені в такі тяжкі умови, не можуть ніколи нічого зберегти. ... Поміщики їхні мають необмежену владу не тільки над їхнім майном, а навіть і на їхнім життям. Така велика свобода польської шляхти (вона живе як в раю, а селяни — як у чистилищі), і тому, коли селянам трапляється потрапити в неволю до лихого пана, то становище їх гірше, ніж галерних невільників». дання 1. Чому автор документа робить висновок, що становище селян було «гіршим, ніж галерних невільників»? 2. Яких утисків зазнавали українці, окрім соціально-економічного гноблення? 3. Зробіть передбачення, до чого могло призвести погіршення становища селян і козаків на початку ХVII ст. ​
Предмет: Математика, автор: ivanpirog404