Предмет: Физика,
автор: natasahlebnova59
Скільки гасу треба спалити, щоб воду масою 4,6 кг нагріти на 60с? Питома теплоємність води с. = 4200 Дж/кг*С, питома теплота згоряння гасу 46 МДж/кг.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m1 = 4,6 кг
Δt = 60 °C
с = 4200 Дж/кг*С
q = 46 МДж/кг. = 46*10^6 Дж/кг
m2 = ?
m2*q = m1*c*Δt
m2 = ( m1*c*Δt ) / q = 4.6*4200*60 / 46*10^6 = 0.025 кг =25 г.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: amantayinabat
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Aiadyl
Предмет: Математика,
автор: samal094
Предмет: Математика,
автор: ivanovdaniil675
Предмет: Математика,
автор: michailrollio