Предмет: Математика, автор: kuzmicdarina54

Купили яблука й апельсини за однаковою ціною.За 3 кг яблук заплатили 75 грн.Скільки треба заплатити за 6 кг апельсинів?

Ответы

Автор ответа: nazarskuba2012
1

Ответ:

150

Пошаговое объяснение:

1) 75:3=25(грн) - заплатили за 1 кг апельсинів

2) 25•6=150 (грн)

Відповідь: за 6 кг апельсинів потрібно заплатити 150 грн.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Edikcan
Предмет: Другие предметы, автор: ulyana26021991