Предмет: Математика,
автор: kuzmicdarina54
Купили яблука й апельсини за однаковою ціною.За 3 кг яблук заплатили 75 грн.Скільки треба заплатити за 6 кг апельсинів?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
150
Пошаговое объяснение:
1) 75:3=25(грн) - заплатили за 1 кг апельсинів
2) 25•6=150 (грн)
Відповідь: за 6 кг апельсинів потрібно заплатити 150 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Edikcan
Предмет: Английский язык,
автор: rahimberdiaksunkar
Предмет: Другие предметы,
автор: ulyana26021991
Предмет: Русский язык,
автор: andrejdruzhkov66
Предмет: Литература,
автор: pelageyasnitsarenko5