Предмет: Химия,
автор: iraq9
Яка маса сульфатної кислоти міститься в 200 г розчину з масовою часткою H2SO4 12%?
Дано:
Розв'язання:
dyexfnf:
що найти?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нH2SO4) = 200 г
w(H2SO4) = 12% або 0,12
Найти: m(H2SO4) - ?
m(H2SO4) = m(р-нH2SO4) * w(H2SO4) = 200 * 0,12 = 24 г
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: irina2012pogorelova
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Право,
автор: dasha174646
Предмет: Алгебра,
автор: sofiakrivoseeva8
Предмет: Математика,
автор: alvinaagavelova