Предмет: Химия,
автор: hivsrust
обчисліть масу солі, що утвориться при взаємодії 120 г речовини хлоридної кислоти з масовою часткою НСІ 20% з кальцій гідроксидом
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нHCl) = 120 г
w(HCl) = 20% або 0,2
Найти: m( CaCl₂) - ?
Знайдемо масу HCl в розчині:
m(HCl) = m(р-нHCl) * w(HCl) = 120 * 0,2 = 24 г
Складемо РХР:
24 г x г
2 HCl + Ca(OH)₂ = CaCl₂ + 2 H₂O
n = 2 моль n = 1 моль
M = 56 г/моль M = 111 г/моль
m = 112 г m = 111 г
m( CaCl₂) = 24 * 111 : 112 = 23,8 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: dianabelko276
Предмет: Українська література,
автор: apte4kabuh
Предмет: Алгебра,
автор: razancevd486
Предмет: Биология,
автор: samiraliev200404
Предмет: Математика,
автор: danilneznayu2016