Предмет: Физика, автор: alinaisak450

5. Визначте силу, що діє на провідник завдовжки 50 см, у якому протікає струм силою 5 А, якщо він розміщений під кутом 90° до ліній однорідного поля з індукцією 8 мТл.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=50см=0,5м

I=5A

sina=90°=1

B=8мТл=0,008Тл

F-?

F=BILsina=0,008*5*0,5*1=0,02H

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: razancevd486
Предмет: Русский язык, автор: hhjjbkn
Предмет: Русский язык, автор: gnevashev19443