Предмет: Химия,
автор: lflskxkd
Визначити молекулярну формулу насиченого вуглеводню густина пари
Якого за вуглекислим газом дорівнює 2,91 .
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
D(СО2) = 2,91
Найти: СnН2n+2 - ?
Молярна маса алкану
M(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
М(СnН2n+2) = D(СО2) * M(СО2)= 2,91 * 44 =128 г/моль
Підставляємо атомні маси в загальну формулу алкану
12n + 2n+2 = 128
14n = 128 - 2
14n = 126
n = 126 : 14
n = 9
формула вуглеводню: С9Н20 - нонан
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dumanbatyrhan6
Предмет: История,
автор: aliyanazirova2011
Предмет: Литература,
автор: kravchukmaksim36
Предмет: Русский язык,
автор: feefwfew
Предмет: Алгебра,
автор: rdzitsoev21