Предмет: Физика, автор: dasamatvienko438

Провідник довжиною 15 см, уміщений горизонтально в однорідне магнітне поле з індукцією 7,8 мТл. Сила струму 20 А. Вектор магнітної індукції горизонтальний і перепендикулярний до провідника, за масу провідника, щоб він "завис" у магнітному полі. Вважайте, що g=10м/с(в квадраті)​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 2,34г

Объяснение:

Дано:

l=15см=0,15м

I=20A

В=7,8мТл=0,0078Тл

g=10Н/кг

α=90°

-------------------

m-?

m=F/g

F=I*B*l*sinα, где:

F-cила, действующая на проводник;

I-сила тока в проводнике;

l-длина проводника;

α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.

m=I*B*l*sinα/g=20*0,0078*0,15*1*/10=2,34*10⁻³кг=2,34г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Danilo543
Предмет: Алгебра, автор: narutosasukelove506
Предмет: Математика, автор: password214