Предмет: Физика, автор: lomovcevaana48

Визначте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвого тіла масой 20 кг від 30° до 60°

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=20кг

∆t=60-30=30°C

Q-?

Q=cm∆t=920*20*30=552000Дж

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: polisukl335
Предмет: Физика, автор: marinad52
Предмет: Математика, автор: yerzhaninsar