Предмет: Литература, автор: Аноним

Допоможіть будь ласка. 3)Яка трагедія сталася в житті Докії, коли їй було сім років? (Померла мати)​

Ответы

Автор ответа: boberchik2811
1
Так, ви праві. Коли Докії було сім років, померла її мати. Це була велика трагедія для дівчинки, адже вона була дуже близька зі своєю матір'ю. Мати була для неї захисницею, втіхою і опорою. Її смерть залишила Докію в повній самотності і беззахисності.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Zaika0110
Предмет: Другие предметы, автор: Dizy23
Проаналізуйте фрагменти з наведених нижче історичних джерел. Про які періоди в історії України йде мова? Яка ідея об’єднує ці джерела?
Джерело 1 Появу Змійових валів пов’язують із потребами захисту порубіжжя Київської Русі від печенігів, а згодом — від половців. Та понад столітнє сусідство русичів із печенігами не зводилося до самої лише конфронтації. Наприклад, у 943–944 рр. князь Ігор, ідучи походом на Візантію, вів зі собою печенізький загін, а в самому Києві в другій половині Х ст. вже мешкали вихідці з Печенігії. Наталя Яковенко «Нариси історії середньовічної України»
Джерело 2 Напочатку XV ст. більшу частину населення в місті Львові становили німці, про що свідчить переважання німецьких імен та прізвищ у податкових реєстрах. За даними фінансових книг другої чверті XVI ст., етнічне обличчя Львова визначали п’ять національних груп: поляки (38 %), українці (24 %), німці (8 %), євреї (8 %) та вірмени (7 %).
Джерело 3 Навіть незважаючи на те, що вона (Одеса) знаходилася в Росії і за мого часу була русифікована мовно, Одеса насправді не була російським містом. Вона не була і єврейським містом, хоч євреї й були, очевидно, найбільшою етнічною спільнотою, особливо, якщо зважити на те, що половина так званих росіян насправді були українцями, тобто людьми, що відрізнялися від росіян як американці від англійців або англійці від ірландців. Спогади Володимира Жаботинського, відомого єврейського громадсько-політичного діяча, про Одесу початку ХХ ст. : Партиція Герлігі. Одеса Історія міста, 1794–1914. — К.: Критика, 1999.
Джерело 4 Український вірменин Сергій Нігоян у 2014 р. став символом боротьби за українську свободу й демократію. «У нашому класі він був єдиним вірменином, але й найбільшим українцем у класі…» — пригадували його однокласники. Напередодні загибелі на вулиці Грушевського, 20-річний Сергій Нігоян продекламував уривок з поеми «Кавказ» видатного українця Тараса Шевченка: «Борітеся — поборете, вам Бог помагає!»
Предмет: Литература, автор: svitlanamovchanuk10
Предмет: Математика, автор: honor7ast
Предмет: Математика, автор: gavrilov2130