Предмет: Физика, автор: cifrabonc737

Автомобіль ,рухаючись зі швидкістю 108 км/год , гальмує протягом 5с. Яку відстань він проїхав за цей час.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V = 108 км/год = 30 м/с

t = 5 с

Найти: S - ?

S = V * t = 30 * 5 = 150 м

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: polanskihsofa1
Предмет: Алгебра, автор: hxhsdhdhdh