Предмет: Химия,
автор: slimka356
2. У воді масою 105, 8 г розчинили 14,2 г оцтової кислоти. Укажи масову частку (%) кислоти у розчинi
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Масова частка кислоти у розчині може бути обчислена за допомогою наступної формули:
Масова частка кислоти (%) = (Маса кислоти / Загальна маса розчину) * 100%
У вас є маса оцтової кислоти (14.2 г) і маса води (105.8 г) у розчині.
Загальна маса розчину = Маса кислоти + Маса води = 14.2 г + 105.8 г = 120 г
Тепер використовуючи ці значення, обчислюємо масову частку кислоти:
Масова частка кислоти (%) = (14.2 г / 120 г) * 100% ≈ 11.83%
Отже, масова частка оцтової кислоти у розчині становить приблизно 11.83%.
Объяснение:
"Сподіваюся, що допоміг."
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nkabanow
Предмет: Английский язык,
автор: Sashenka4481
Предмет: Українська мова,
автор: shipa7831
Предмет: Русский язык,
автор: pomogi1212
Предмет: Математика,
автор: kseniamoskalenko09