Предмет: Химия,
автор: aruzankenes6
I нұсқа 1. а) Натрий карбонатындағы (СО2) элементтердің массалық (3 ұпай) үлесін есептеңіз: Wc=? Wo=?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Mr(Na2CO3) = Ar(Na) * 2 + Ar(C) + Ar(O) * 3 = 23 * 2 + 12 + 16 * 3 = 106
w(Na) = Ar(Na) * n/Mr(Na2CO3) * 100% = 23 * 2/106 * 100% = 43,4%
w(С) = Ar(С) * n/Mr(Na2CO3) * 100% = 12/106 * 100% = 11,32%
w(О) = Ar(О) * n/Mr(Na2CO3) * 100% = 16 * 3/106 * 100% = 45,28%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: mobilochkaa5849
Предмет: Литература,
автор: loving081211
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: sklarenkomaria7