Предмет: Химия,
автор: meninmisha
Обчисліть масову частку хлоридної кислоти в розчині, якщо для нейтралізації розчину цієї кислоти масою 10 г витратили калій гідроксид масою 2 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Ca(OH)2+2HCl->CaCl2+2H2O
m1(р-р)=120 г
w(Ca(OH)2=10%
m(р-ра 20%)=?
Находим массу чистого гидроксида в р-ре.
m(в-ва)=m(р-ра)*w(в-ва)
120*0,1=12 г
n(Ca(OH)2)=12/74=0,16 моль
n(HCl)=0,16*2=0,32 моль
m(HCl)=0,32*36,5=11,68 г,но это чистого вещества,не в растворе.
m(р-ра)=m(в-ва)/w(в-ва)
11,68/0,2=58,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kuznetsovanatali139
Предмет: Английский язык,
автор: nastasevidova4
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: selemina82
Предмет: Математика,
автор: tasha446333
Предмет: Геометрия,
автор: Kochkorbaeva00700708