Предмет: Химия,
автор: radionova1308
Какова молярность раствора, содержащего 31 г сульфида калия в 43,8 л водного
раствора?
Ответы
Автор ответа:
1
1. Знайдемо кількість молей сульфіда калію (K2S). Молекулярна маса K2S дорівнює:
M(K2S) = 2(M(K)) + M(S) = 2(39,1 г/моль) + 32,1 г/моль = 110,3 г/моль
2. Тепер визначимо кількість молей сульфіда калію в 31 г речовини:
Кількість молей = Маса / Молекулярна маса = 31 г / 110,3 г/моль ≈ 0,281 моль
3. Поділімо кількість молей на об'єм розчину у літрах:
Mолярність (M) = Кількість молей / Об'єм (у літрах) = 0,281 моль / 43,8 л ≈ 0,00641 моль/л
Отже, молярність цього розчину сульфіда калію приблизно дорівнює 0,00641 моль/л.
Автор ответа:
1
Дано:
m(K2S) = 31 г
V р-ра(K2S) = 43,8 л
Найти:
См(K2S) - ?
Решение:
1) n(K2S) = m / M = 31 / 110 = 0,28 моль;
2) См(K2S) = n / V р-ра = 0,28 / 43,8 = 0,0064 М.
Ответ: Молярность раствора K2S составляет 0,0064 М.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: izabella14061971
Предмет: Алгебра,
автор: dasapidgorecka
Предмет: Алгебра,
автор: d70478791
Предмет: Физика,
автор: olenabondarcuk28
Предмет: Математика,
автор: olyasaifert260508