Предмет: Химия, автор: beleckaaa830

Приготувати розчин NaOH, концентрація 0,1 моль/дм³, використовуючи колбу об'ємом 500 мл. Розраховуємо наважку NaOH: m1 = C*V (л)*М (реч); m =
Розраховану за формулою наважку лугу (NaOH), необхідно взяти на 2 – 3% більше від розрахованого.
m= 3%×m/ 100%; m2 =
m факт = m1 + m2 =​

Ответы

Автор ответа: margaritarajkova946
1

Ответ:

Дано:V р-ра (а ОН) = 500 мл = 0,5 л см (Na ОН) = 0,1 М Знайти:m (Na ОН) - ? Рішення: 1) Обчислити кількість речовини на ОН:n (Na OH) = См (Na ОН) * V р-ра (Na ОН) = 0,1 * 0,5 = 0,05 моль;2) З допомогою періодичної системи Д. Менделеева обчислить молярну массу Na OH:M (Na OH) = Mr (Na OH) = Ar (Na) * N (Na) + Ar (0) * N (0) + Ar (H) * N (H) = 23 * 1 + 16*1+1*1 = 40 г/моль; 3) Обчислить Maccy Na OH:m (Na OH) = n (Na OH) * M (Na ОН) = 0,05 * 40 = 2 г. Масса Na ОН становить 2 г.

Объяснение:

Похожие вопросы