Предмет: Химия,
автор: m26809543
Даю 25 балов
Скласти формулу речовини за валентністю елементів, обчисліть її відносну молекулярну масу та масову частку оксигену в ній:
(II)CI(Vll)O
Ответы
Автор ответа:
1
Cl2O7;
Mr(Cl2O7) = Ar(Cl) * N(Cl) + Ar(O) * N(O) = 35,5 * 2 + 16 * 7 = 183;
ω(O) = N(O) * Ar(O) * 100% / Mr(Cl2O7) = 7 * 16 * 100% / 183,0 = 61,2%.
abeer61980:
Помогите пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: muhametdullamadiar
Предмет: Алгебра,
автор: artemchik10102010
Предмет: Математика,
автор: smrtgandziyf
Предмет: Английский язык,
автор: ksesha820
Предмет: Алгебра,
автор: oparovskamarta98