Предмет: Физика,
автор: qnrhdjjififoej
Пойыз бірқалыпты қозғала отырып 2 сағат ішінде 120км жол жүреді. Пойыздың қозғалыс жылдамдығын табыңыз
Ертеңге дейін керкк 9:00ға дейін срочнааа
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ: 60км/ч
Объяснение:
Дано:
t=2ч
S=120км
---------------
V-?
V=S/t=120/2=60км/ч
qnrhdjjififoej:
рахмет дұрыс болама
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: uliadmitrisena
Предмет: География,
автор: nosty57
Предмет: Алгебра,
автор: darina9743
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: kristinadesenko