Предмет: Химия,
автор: evgeniamasinskaa07
допоможіть, будь ласка
дам сердечко та найкращу відповідь, бали не жалію
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(р-нNaOH) = 20 мл = 20см³
w(NaOH) = 32% = 0,32
ρ = 1,25 г/см³
Найти: m(NaOH) - ?
Знайдемо об*єм NaOH в розчині:
V(р-нNaOH) = V(NaOH) * w(NaOH) = 20 * 0,32 = 6,4 см³
Знайдемо масу NaOH :
m(NaOH) = V(р-нNaOH) * ρ = 6,4 * 1,25 = 8 г
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: lolafrabrrr
Предмет: Физика,
автор: anavrkm7
Предмет: Математика,
автор: petrkholodovskiy
Предмет: Алгебра,
автор: Fygoohe
Предмет: Биология,
автор: kirillkolontaevskij