Предмет: Другие предметы, автор: vasacaka16

твір роздум на тему мої враження від фантастичної ліліпутії​

Ответы

Автор ответа: awerkazz
0

Ответ:

Мої враження від фантастичної Ліліпутії

Ліліпутія - це країна, описана в романі Джонатана Свіфта "Мандри Лемюеля Гуллівера". Вона розташована на маленькому острові, і її мешканці мають зріст не більше шести дюймів.

Коли Гуллівер вперше прибув до Ліліпутії, він був вражений її незвичайністю. Все було таким маленьким, що він відчував себе гігантом. Він міг легко взяти в руки лилипутів і гратися з ними, як з іграшками.

Гуллівер також був вражений культурою лилипутів. Вони мали свої власні традиції, закони та звичаї. Їхня держава була розділена на дві воюючі партії, і Гулліверу довелося виступити в якості арбітра в їхньому конфлікті.

За час свого перебування в Ліліпутії Гуллівер багато чому навчився. Він зрозумів, що люди, незважаючи на свій розмір, можуть бути жорстокими та войовничими. Він також зрозумів, що важливо бути терпимим до інших культур і способів життя.

Мої особисті враження від Ліліпутії

Я вважаю, що Ліліпутія - це чудовий зразок сатири. Свіфт використав цей фантастичний світ, щоб висміяти людські вади, такі як заздрість, жадібність і війна.

Я також вважаю, що Ліліпутія - це захоплююче місце. Я б хотів побувати там і побачити все своїми очима.

Ось кілька конкретних вражень, які я отримав від Ліліпутії:

Вражаюча незвичайність. Ліліпутія - це абсолютно інший світ, ніж наш. Все в ньому маленьке, і це створює відчуття казки.

Культурна різноманітність. Лілипути мають свої власні традиції, закони та звичаї. Це дозволяє нам побачити, як різні культури можуть розвиватися в різних умовах.

Сатиричний підтекст. Ліліпутія - це не просто казковий світ. Це також сатиричний твір, який висміює людські вади.

Висновок

Ліліпутія - це чудовий твір, який залишає глибоке враження. Це сатира, пригодницький роман і просто захоплююча історія в одному флаконі.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kivaa9215
І варіант 1. Лексичне значення слова містить: А основа слова; Б закінчення слова; В префікс; Г суфікс. 2. Корінь слова – це А змінна значуща частина слова, що виражає його граматичне значення; Б частина слова без закінчення; В головна значуща частина слова, що містить спільне значення споріднених слів; Г значуща частина слова, що служить для творення слів з новим лексичним значенням або новим відтінком у значенні. 3. Укажіть рядок, у якому всі слова спільнокореневі. А гора, горе, згоріти; Б гора, гори, горою; В гора, гірка, Підгірці; Г гора, насип, узвишшя. 4. Визначте рядок, у якому всі слова мають нульове закінчення. А зачинити, світло, тінь; Б весело, кімоно, навстіж; В метро, вечір, ходити; Г хліб, заспівав, перехід. 5. Знайдіть рядок, у якому всі слова незмінні. А говорити, гомін, голосно; Б пальто, село, вікно; В трюмо, безпечно, навзнак; Г вечір, ніч, день 6. Укажіть рядок, у якому всі слова складаються лише з кореня і закінчення. А політ, таксі, такса; Б вихід, рама, яскраво; В ліс, молоко, білий; Г веселий, весело, веселка. 7. З’ясуйте, у якому рядку в усіх словах замість крапок потрібно писати префікс з. А ..брати, ..гнути, ..знатися; Б ..шити, ..цілити, ..чистити; В ..смажити, ..хитрувати, ..порожнити; Г ..неславити, ..пересердя, ..фокусувати. 8. Позначте рядок, у якому всі слова пишуться з префіксом пре-: А пр..чепурити, пр..гарний, пр..кислий; Б пр..милий, пр..старий, пр..старкуватий; В пр..чіткий, пр..мудрий, пр..міцно; Г пр..глосно, пр..сміливий, пр..міський. 9. Укажіть рядок, у якому всі слова на­писано без орфографічних помилок. А призирливий, безпечний, рожчепити; Б прихильний, розсмішити, сфотографу­вати; В прекрасити, безпідставний, росцвісти; Г розшукати, престаркуватий, зховати. 10.Розберіть за будовою слова. Безстрашний, небезпечно, присвятити, при­хід, розступитися, семитонний. 11. Доберіть до поданих слів по 3–4 спільнокореневі. Птах, повечеряти, беззвучно.​
Предмет: Биология, автор: violavioleta8317