Предмет: Химия,
автор: Milkkkkkaaaaaaaa
❗️ДАЮ 50Б❗️
N2
m,г
М,г/моль
v,моль
N,частинок
V,л
Розвʼязати задачу з дано❗️
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
V(N2) = 33,6 л
Найти: M - ? v- ? N - ? m - ?
v(N2) = V(N2)/Vm = 33,6/22,4 = 1,5 моль
М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль
m(N2) = v(N2) * М(N2) = 1,5 * 28 = 42 г
N(N2) = v(N2) * Nа = 1,5 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: dimashepel1248
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: karinaogienko762
Предмет: Алгебра,
автор: vladerator228
Предмет: Математика,
автор: kismi880