Предмет: Химия,
автор: Dasha83389
Допоможіть будь ласка!!!
вуглеводень має молекулярну масу 237. Склад цієї сполуки Карбон 10,1% та Хлор 89,9%. Встановити формули сполук.
Ответы
Автор ответа:
1
10,1/12 : 89,9/35,5
0,84:2,53
1:3 => CCl3
M(CCl3) = 12 + 3×35,5 = 118,5
M(CxCly)/M(CCl3) = 237/118,5 = 2
CCl3 ---> C2Cl6
Ответ: C2Cl6
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aslanovasvetlana44
Предмет: Музыка,
автор: alexandramukha4
Предмет: Химия,
автор: danr22816
Предмет: Русский язык,
автор: sarishkashalunishka
Предмет: Математика,
автор: gmalvina01