Предмет: Физика,
автор: jekapyllypyuk2010
5. Розв'яжи задачу.
У залізному калориметрі міститься 250 г олії, температура якої становить 10 °С.
Після того як у калориметр опустили мідне тіло масою 500 г за температури 100 °С,
установилася температура 30 °С. Визнач масу калориметра. Питома теплоємність
олії дорівнює 2200
Дж
kr. °C
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 750г маса калориметра
Объяснение:250г⋅2200Дж/(кг\cdotp°C)⋅(30−10)=500г⋅387Дж/(кг\cdotp°C)⋅(30−T
f
)
Розрахуємо
�
�
T
f
:
250
г
⋅
2200
Дж/(кг
\cdotp
°C)
⋅
20
=
500
г
⋅
387
Дж/(кг
\cdotp
°C)
⋅
(
30
−
�
�
)
250г⋅2200Дж/(кг\cdotp°C)⋅20=500г⋅387Дж/(кг\cdotp°C)⋅(30−T
f
)
50000
=
193500
⋅
(
30
−
�
�
)
50000=193500⋅(30−T
f
)
30
−
�
�
=
50000
193500
30−T
f
=
193500
50000
30
−
�
�
≈
0.258
30−T
f
≈0.258
�
�
≈
29.742
T
f
≈29.742
Тепер можемо використати це значення для визначення маси калориметра:
�
к
=
�
1
+
�
2
m
к
=m
1
+m
2
�
к
=
250
г
+
500
г
m
к
=250г+500г
�
к
=
750
г
m
к
=750г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sofalevcenko84
Предмет: Другие предметы,
автор: wwwk0d
Предмет: Физика,
автор: felixataraxyuata
Предмет: Обществознание,
автор: manekinika
Предмет: Математика,
автор: sandalikiskruluskami