Предмет: Физика,
автор: diduhm23
1 л води, при температурі 10 °С, змішали з 2 л олії, при температурі 110 °C. Яка буде температура сумiшi?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
54,74°C
Объяснение:
Дано:
V1=1л
t1=10°C
c1=4200Дж/кг°С
V2=2л
t2=110°C
c2=1700Дж/кг°С
=======
t-?
c1m1(t-t1)=c2m2(t2-t)=>
c1V1(t-t1)=c2V2(t2-t)=>
t=(c2V2t2+c1V1t1)/(c1V1+c2V2)=
=(1700*2*110+4200*1*10)/(4200*1+1700*2)=54,74°C
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: viktpoperechna
Предмет: Английский язык,
автор: dprijmenko512
Предмет: Английский язык,
автор: gulmiranishonboyeva
Предмет: Физика,
автор: evgeniaantipova503