Предмет: История, автор: assamsung659

помогите сделать таблицу

Приложения:

Ответы

Автор ответа: kovalchukalina259
1

ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ | ПРОВІДНІ ДІЯЧІ ТА ДОСЯГНЕННЯ | ІХНІ ТВОРИ ЧИ ВИПАХОДИ | СПАДЩИНИ

------------------------------------------------------------------------------

Образотворче мистецтво | Майстри мозаїк та іконопису, зокрема Феофан Грек | Мозаїки, ікони і фрески, що відображали християнські теми, а також імператорські та релігійні символи | Храми, палаці, ікони та інші твори образотворчого мистецтва

Архітектура | Георгій Равенна та Антемій Тракийський | Головна церква Святої Софії в Константинополі, Триумфальна арка Галліїв та інші пам'ятки архітектури | Багатогранна архітектурна спадщина, включаючи стилізовані голови бидла і орла, мозаїки та інші архітектурні деталі

Освіта | Янніс Лепістеліс та Михайло Пселл | Византійська академія в Константинополі, Закони Ґрегоріоса та інші джерела освіти | Розвиток системи освіти, наголос на грамотності та навчанні, записи та документи з академічних дисциплін

Наука | Майкл ФСБКЛН та Іоан Граматик | Дослідження у галузі філософії, математики, медицини та історії | Філософські трактати, математичні праці, медичні трактати та історичні записи

Досягнення Візантійської імперії включали в себе ряд видатних творів та випадків, що залишили свій слід в культурі того часу:

1. Мозаїки: Візантійська імперія славилася надзвичайною вправністю у створенні мозаїк. Одним із найвідоміших творів є мозаїка Пантократора у церкві Святого Марка в Венеції, яка відображає Ісуса Христа як Володаря Всесвіту.

2. Ікони: Візантійська іконописна традиція мала сильний вплив на багато пізніших мистецтв. Ікони були використані як засіб поклоніння та поширення християнських цінностей. Найвідоміший приклад - Богородиця Владикавказька.

3. Грецька філософія: Візантійська імперія продовжила традицію античної грецької філософії, включаючи в себе праці Платона, Арістотеля та інших великих мислителів. Це сприяло розвитку філософського мислення та академічних дискусій.

4. Церковна архітектура: Візантійська імперія завдяки своїй релігійній спадщині зберегла багато чудових церковних будівель. Найвідомішим прикладом є Свята Софія в Константинополі (сучасний Стамбул).

5. Церковна музика: Візантійська імперія внесла вагомий внесок у розвиток музики, зокрема церковної музики. Імена таких композиторів, як Йоан Златоустий та Крістофор Дзвонишник, що народилися в Візантії, ще й досі відомі.

Ці досягнення Візантійської імперії привнесли багато впливу в сферу культури та мистецтва. Вони отримали визнання та вплинули на подальший розвиток мистецтва в Європі та за її межами.

Досягнення для світової спадщини візантії:

Досягнення для світової спадщини візантії: образотворче мистецтво, наука, освіта, архітектура

Щось пішло не так. Спробуйте почати нову сесію.

Досягнення для світової спадщини візантії: образотворче мистецтво, наука, освіта, архітектура

Візантійська імперія має значний внесок у світову спадщину у багатьох галузях, включаючи образотворче мистецтво, науку, освіту та архітектуру. Давайте розглянемо кожну з цих галузей окремо:

1. Образотворче мистецтво: Візантійська імперія має багатий спадок образотворчого мистецтва, зокрема іконопису, мозаїк та рельєфів. Іконопис був часто використовуваний в релігійних обрядах та являв собою важливу частину культурної та релігійної ідентичності Візантії. Мозаїки, які прикрашали церкви та палаци, були надзвичайно деталізованими творами мистецтва. Вони відображали релігійні та історичні події, а також портрети визначних осіб.

2. Наука: Візантійська імперія продовжувала та розвивала давньогрецьку наукову традицію. Більшість наукового знання цього періоду була зосереджена на філософії, математиці, астрономії та медицині. Багато видатних учених, таких як Птолемей та Арістотель, вплинули на розвиток науки в імперії.

3. Освіта: Візантійська імперія мала розвинуту систему освіти, яка нагадувала античні грецькі та римські школи. Засвоєння грамотності, риторики та філософії вважалося важливими компонентами освіти. Особливо важливе значення приділялося християнській освіті та духовному розвитку.

4. Архітектура: Візантійська архітектура відзначається використанням багатоетажних базилік, куполів, аркад та колонад. Прикладом такої архітектури є Свята Софія в Константинополі (Стамбулі), яка визнана одним з найвпливовіших архітектурних шедеврів світу. Також, Візантія розвинула технологію будівництва оборонних споруд, таких як фортеці та стіни.

Ці досягнення Візантійської імперії в образотворчому мистецтві, науці, освіті та архітектурі продовжують впливати на сучасний світ, спадщина яких цінна для культурного розвитку та розуміння історії людства.


kovalchukalina259: сарказм или правда?
assamsung659: правда
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kruvaira87
Підкреслітт граматичні основи складносурядних речень і ті сполучники ,якими з'єднуються прості речення .Вмзначте смисловий зв'язок між частинами складносурядного речення (одночасність , послідовність, чергування або протиставлення подій) і поясніть розділові знаки . З'ясуйте в яких випадках замість коми ставиться тире або крапка з комою в складносурядному реченні. Варiант II. 1. Сліпучо спалахнула блискавка, і гуркіт ГРОМУ СПОВІСТИВ ПРО Початок нiчно грози (О. Дончен- ко). 2. Вдяг ясен-князь кирею золоту, а дика рожа буйни корали (Леся Українка). 3. Крутнувся грудень биво над дубами - і затремтів, снігами повнячись, баг- рець (М. Стельмах). 4. А мати не прийшла на би випро- Раджати, - і серце іноді невільно защемить (В. Сосюра). 5. Сірий осінній ранок куривсь дрібною мжичкою, а в ній пливли, наче напівзабута казка, дерева, поле, оселі (М. Коцюбинський). 6. Може вмерти і людина і розси- патися в порох та горітиме на зорях велетенське п діло! (Ю. Яновський). 7. Чи то кров мені в скроні гупає, чи то серце аж так стукоче? (Б. Олійник). 8. І на онов- ленiй землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі (Т. Шевченко). 9 В одному МІСЦІ розрослись чималі вишняки, а далі од берега, коло самих хат, ростуть дикі груші та яблуні, розкинувши своє широке гiлниками, а ондечки серед одного города вгніздилась прездорова, стара, широка да гілляста груша, розклала своє гілля трохи не при землі на буряки та картоплю (а нечуй-Левицький). 10. Глянув я вгору на зорі менi- і очі далекого неба в душу мені подивились (М.Чернявський) ​