Предмет: Химия,
автор: nika0689953
Розрахуйте кількість атомів Сульфуру, що міститься в 10 см³ (н.у.) Н2S.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини Н2S
n(H2S) = V(H2S)/ Vm = 10/ 22,4 = 0,446 моль
Обчислимо кількість молекул Н2S
N(H2S) = n(H2S) * Na = 0,446 * 6,02 * 10²³ = 2,68 * 10²³ молекул
Так як в 1 молекулі 1 атом Сульфуру, то
N(S) = N(H2S) = 2,68 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: jackekingurumi
Предмет: Литература,
автор: daschadoludar
Предмет: Литература,
автор: vladislavlol777
Предмет: Математика,
автор: uliavojnarovskaa11
Предмет: Алгебра,
автор: 44nik12ad2007