Предмет: Химия, автор: LoLImthere

Чисті солі можна отримувати в результаті реакції ней тралізації. Наприклад, розчин калій гідроксиду масою 29 г із масовою часткою лугу 10% обробили розчином нітратної кислоти. Обидві речовини прореагували пов- ністю. Розчин, що утворився під час реакції, випарили. Обчисліть масу отриманої солі.
Дайте відповідь будь ласка, 20 балів дам

Ответы

Автор ответа: Jeerak
1

Для розв'язання цієї задачі необхідно визначити, яка кількість калій гідроксиду була використана у реакції, а потім визначити масу отриманої солі.

1. Визначимо масу калій гідроксиду, використаного у реакції:

Маса калій гідроксиду = масова частка лугу * маса розчину

Маса калій гідроксиду = 0.10 * 29 г = 2.9 г

2. При нейтралізації калій гідроксиду і нітратної кислоти утворюється сіль - калій нітрат (KNO3). Реакція між ними має стехіометрію 1:1, тому маса отриманої солі дорівнюватиме масі використаного калій гідроксиду.

Маса отриманої солі = 2.9 г

Отримана маса солі дорівнює 2.9 г.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним