Предмет: Физика, автор: annagarkava044


6. В однорідному магнітному полі з індукцією 2 Тл
розташований горизонтально прямий провідник зі струмом
4 А. Лiнiї індукції поля напрямлені під кутом 30° до вертикалі.
Маса провідника 2 кг. Визначте довжину провідника.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

В=2Тл

І=4А

а=30°

m=2кг

Знайти:

L-?

F=mg

mg=BILsina

L=(mg)/(BIsina)=(2*10)/(2*4*sin30°)=5м

Похожие вопросы