Предмет: Физика,
автор: v1cwzllio
Яку кількість теплоти потрібно передати свинцю масою 6 кг, взятому за температури 27 °С,
щоб його розплавити?
turkanhuseynova519:
selam
Ответы
Автор ответа:
1
Ну должно быть правильно.
Приложения:

Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m = 6 кг
t1 = 27 °С
t2 = 327 °С
λ= 25000 Дж/кг
c = 140 Дж / (кг°С)
Знайти:
Q-?
Q1 = cmΔt = cm(t2-t1)
Q2 = λm
Q = Q1 + Q2
Q = cm(t2 - t1) + λm = 140 * 6(327 - 27) + 25000 * 6 = 402000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ila817674
Предмет: Русский язык,
автор: hasenovafata
Предмет: Алгебра,
автор: maksimbilozoryt
Предмет: Алгебра,
автор: scrimerkolhoz22
Предмет: Русский язык,
автор: angelinalukanenko729