Предмет: Химия,
автор: afanasevaoleksandra
Допоможіть будь ласка!!!!
Дано:
M(р-ну)=250г
W1=10%
M2(р-ну)=750г
W2=15%
W2-?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
m(р-ну)=250г
w=10%
m2(р-ну)=750г
w2=15%
w3-?
-----------------------
m3(р-ну))=250+750=1000г
m1(солі)=250*10/100=25г
m2(солі)=750*15/100=112,5г
m3(солі)=25+112,5=137,5г
w3=137,5*100/1000=13,75%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: nastya805742
Предмет: Математика,
автор: bojkoartom3
Предмет: География,
автор: gleb62746
Предмет: Українська мова,
автор: gerasenkoangelina5
Предмет: Математика,
автор: shiriaeva63