Предмет: Физика,
автор: goyukdasha16
Шкив радіусом 5 см рівномірно обертається Визначте кутову швидкість обертання шківа, якщо лінійна швидкість руху точок його обода дорівнює 0,6 м/с.
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: радіус шківа r=5 см,
лінійна швидкість точок обода v=0.6 м/с.
Знайти: кутова швидкість обертання шківа ω-?.
Для того, щоб визначити кутову швидкість обертання шківа, потрібно скористатися формулою:
ω=v/r
де ω - кутова швидкість, v - лінійна швидкість, r - радіус шківа.
Підставляючи дані у формулу, отримаємо:
ω=0.6/0.05=12 рад/с
Отже, кутова швидкість обертання шківа дорівнює 12 рад/с.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: tctccyvhbbunimuld
Предмет: Литература,
автор: zumahanbakyt2
Предмет: Математика,
автор: hotananastasia35
Предмет: Алгебра,
автор: arinavorobeva34
Предмет: Русский язык,
автор: sergeevamiss62