Предмет: Физика,
автор: drtyhrtm7n54
Укажи, на який кут відхилиться світловий промінь від початкового напрямку при переході з повітря у скло (nс = 1,5), якщо кут падіння променя дорівнює 30°. Відповідь подати в градусах у вигляді числа з точністю до десятих без одиниць вимірювання
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 48,6
Объяснение:
Дано:
α=30°
nc=1,5
------------
γ-?
sinγ/sinα=nc
Отсюда:
sinγ=sinα*n=sin30°*1,5=0,5*1,5=0,75
γ=arcsin0,75=48,6°
29danya:
Правильна відповідь: 10,5
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: nurabot811
Предмет: Английский язык,
автор: sayana64
Предмет: История,
автор: chernenkokate1904
Предмет: Физика,
автор: yakisyavi