Предмет: Химия,
автор: ctul4uk
Повино бути дано та розв'язок.Скільки атомів Оксигену міститься в 0,3 моль мідного купоросу?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Кількість атомів оксигену = 0,3 моль x 6,022 x 10^23 атомів/моль
Кількість атомів оксигену ≈ 1,8078 x 10^23 атомів
Отже, в 0,3 моль мідного купоросу міститься приблизно 1,8078 x 10^23 атомів кисню.
Объяснение:
Кількість молей = Кількість атомів / Авогадроєва константа
Відомо, що одна моль речовини містить 6,022 x 10^23 атомів (Авогадроєва константа).
Тому, для обчислення кількості атомів оксигену в 0,3 моль мідного купоросу, ми можемо використати наступну формулу:
Кількість атомів = Кількість молей x Авогадроєва константа
Кількість атомів оксигену = 0,3 моль x 6,022 x 10^23 атомів/моль
Кількість атомів оксигену ≈ 1,8078 x 10^23 атомів
Отже, в 0,3 моль мідного купоросу міститься приблизно 1,8078 x 10^23 атомів кисню.
ctul4uk:
а дано
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: guldanazamgyrcieva56
Предмет: Английский язык,
автор: Warriorcats1
Предмет: Информатика,
автор: serikanisa9
Предмет: Алгебра,
автор: lmarkina110
Предмет: Математика,
автор: shinobi007