Предмет: Химия, автор: whiteshell2002

Треба зробити: номер6 б та в, номер8. ДАМ 50 БАЛІВ!!!​

Приложения:

evheniyheniy: 6б 17,3 6в 44,1

evheniyheniy: А восьму задачу хз

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

б) амоніаку за киснем

M(NH₃) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль

М(О₂) = 16 * 2 = 32 г/моль

D₀₂(NH₃) = M(NH₃) /М(О₂) = 17/32 = 0,531

в) пропан за хлором

M(С₃Н₈) = 12 * 3 + 1 * 8 = 44 г/моль

М(СІ₂) = 35,5 * 2 = 71 г/моль

DСІ₂(С₃Н₈) = M(С₃Н₈) /М(СІ₂) = 44/71 = 0,619

№8

Дано:

m(газу) = 1,251 г

V(газу) = 1 л

Найти: DH₂(газу) - ?

р = m / V = 1,251/1 = 1,251 г/л

Молярна маса газу:

М(газу) = Vm * р = 22,4 * 1,251 = 28 г/моль

DH₂(газу) = М(газу)/М(H₂) = 28/2 = 14

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: bajod53604