Предмет: Физика,
автор: sepitkooleksandr30
Катер рухався проти течії зі швидкістю 10км/год, а за течією 15/км/год. Якою була власна швидкість катера?
Ответы
Автор ответа:
1
1)15-10:2=2.5 (швидкість течії)
2) 15-2.5=12.5(власна швидкість катера)
2) 15-2.5=12.5(власна швидкість катера)
maks5728:
Якщо що, в душках пишеш км/год, а те що написав в душках як я- після дужок як пояснення, якщо ви так пишете
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: nastagorak6
Предмет: История,
автор: marinabondarenko2009
Предмет: Литература,
автор: anastasiaryndina75
Предмет: Биология,
автор: Hazmat41k
Предмет: Русский язык,
автор: KarinaBuze