Предмет: Физика,
автор: levcenkodaniil90
Розв'яжіть задачу
Точка рухається по колу, радіус якого 1.5м. якими будуть шлях і модуль переміщення точки якщо вона робить один оберт
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Шлях (довжина кола) і модуль переміщення точки при одному оберті можна обчислити за допомогою формул для довжини кола і відомого радіусу:
1. Довжина кола (L) обчислюється як L = 2πr, де "r" - радіус кола.
L = 2π × 1.5 м = 3π метрів.
2. Модуль переміщення (S) при одному оберті такий самий, як і довжина кола, тобто:
S = 3π метрів.
Отже, шлях (довжина кола) буде дорівнювати 3π метрів, і модуль переміщення точки також буде дорівнювати 3π метрів, коли вона здійснює один оберт навколо кола радіусом 1.5 метра.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lowewxx
Предмет: Литература,
автор: pegguseva
Предмет: Литература,
автор: treshpolnuy
Предмет: Українська мова,
автор: maksymnesimko