Предмет: Физика,
автор: danadovbna4
5. Щоб нагріти деталь масою 350 г на 120°С їй було передано 30 кДж теплоти. Знайти питому теплоємніть речовини.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=350г=0,35кг
∆t=120°C
Q=30кДж=30000Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=30000/(0,35*120)=714Дж/кг°С
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: bobrap378
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Музыка,
автор: sivichkarblxFan
Предмет: Музыка,
автор: KsushaDetkova
Предмет: Математика,
автор: nealenka2004
Q = m * C * ΔT,
де Q - передана теплота, m - маса речовини, ΔT - зміна температури.
У нашому випадку:
Q = 30 кДж = 30 * 10^3 Дж,
m = 350 г = 350 * 10^-3 кг,
ΔT = 120 °C.
Підставляємо значення в формулу:
30 * 10^3 = 350 * 10^-3 * C * 120.
Спрощуємо вираз:
30 * 10^3 = 42 * C.
Поділимо обидві частини на 42:
C = 30 * 10^3 / 42 ≈ 714.29 Дж/(кг * °C).
Отже, питома теплоємність речовини становить приблизно 714.29 Дж/(кг * °C).