Предмет: Литература, автор: Doroshenkoartem2000

чи буде колись побудоване ідеальне суспільство про яке мріяв Шиллер оді До радості

Ответы

Автор ответа: hippygap
0

Ответ:Ідея побудови ідеального суспільства була представлена в поемі "Ода до радості" (Ode to Joy) Фрідріха Шиллера, а також стала частиною Симфонії № 9 Людвіга ван Бетховена. В цих творах виражено надію на ідеальне, щасливе та об'єднане суспільство, де панує радість і братерство серед людей.

Проте реалізація ідеї ідеального суспільства є складною та багатогранною задачею, і багато факторів можуть вплинути на її можливість досягнення. Історія показує, що спроби створити ідеальне суспільство часто супроводжувалися конфліктами, нерівностями та іншими труднощами.

Ідея ідеального суспільства може залишатися певною метою чи ідеалом для багатьох філософів, письменників та соціальних діячів. Через застосування принципів справедливості, етики і спільної відповідальності люди можуть працювати над покращенням суспільства і наближенням його до ідеалу, хоча ця робота ніколи не буде завершена.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: vkocur553
Чи погоджуєтеся з наведеною оцінкою історичної події? Доведіть її слушність або хибність конкретними фактами. Дайте власну оцінку гетьманському режимові.

«На Софійському майдані було відправлено урочистий молебень. Спочатку в самому со борі Св. Софії єпископ Никодим поблагословив і помазав гетьмана, а потім усі процесією вийшли на площу. Єпископ звернувся до присутніх з відповідним словом. Хор співав "Многая літа Гетьману всієї України". Так відбулося проголошення Гетьмана Павла Скоропадського, одне з імпозантніших в цілій нашій історії, якщо пригадати обставини, при яких і при якому числі учасників відбулися вибори. Наприклад, Івана Виговського, Петра Доро- шенка, Івана Скоропадського, Пилипа Орлика, Данила Апостола, Кирила Розумовського: всі вони були вибрані так само в присутності на Україні чужої сили - татарської, московської, шведської, але ці сили були значно менш нейтральні й більше впливали на вибір, ніж тепер німці, та й самі вибори відбулися при далеко меншому числі учасників, ніж вибори Павла Скоропадського. Ці вибори відбулися при надзвичайній однодушності й ентузіазмі» (Д. Дорошенко).​
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Геометрия, автор: reamadukaritakahasi